dzien2
1 Czerwiec 2013
Spokojny oddech, wspólne doświadczenia i nowe perspektywy

- Od takiego ćwiczenia warto zacząć dzień, a to możecie wykonywać choćby siedząc przy biurku – Zosia Knittel, trenerka metody Pilatesa, zaczęła z nami dzień od głębokich oddechów i pracy naszymi z kręgosłupami, które tak dużo siedzą przed ekranami komputerów.

Po wzmacniającym rozpoczęciu dnia spotkałyśmy się z Joanną Kubicką, aby poznać się jeszcze lepiej i skorzystać nawzajem ze swoich doświadczeń – uczestniczki wymieniły się opowieściami o tym, jak wyglądają ich typowe dni, pełne zadań zawodowych i osobistych. Łatwo było dostrzec jak wiele nas łączy, jednocześnie odnajdując w opowieściach innych, ciekawe rozwiązania dla siebie. Towarzyszyła nam Hania Bogoryja-Zakrzewska ze Studio Reportażu Polskiego Radia.

Skupienie na “ja” i swoich celach rozwinęłyśmy w trakcie spotkania z Małgorzatą Marczewską, która zaproponowała nam warsztat “projektowania myślenia”, skupiony na zobaczeniu i przemodelowaniu sposobu, w jaki myślimy o sobie, relacjach z innymi, o trudnościach – głównie w obszarze pracy zawodowej i ról, które przy tej okazji podejmujemy.

Dzień zakończyłyśmy spacerem – zamiast oglądać wspólnie miasto, Karolina Pluta i Sławek Sendzielski zaproponowali, abyśmy je powąchały, posłuchały, dotknęły. Sobie zafundowałyśmy nowe doświadczenie, a przechodniom niecodzienny widok.

MlodeMK_dzien2

MlodeMK_dzien2-2

MlodeMK_dzien2-3

MlodeMK_dzien2-4

MlodeMK_dzien2-6

MlodeMK_dzien2-7

Fot. Kamila Szuba