AIMG_8156
22 Grudzień 2014
Wizyta w Institute of Design Kielce

W Institute of Design Kielce pojawiła się nasza Latająca Socjolożka Kultury Agata Nowotny. W czasie swojej dwudniowej wizyty u Pauli Dulnik miały okazję rozmawiać o rozwoju akcji “Zapraszamy do stołu”. W spotkaniach uczestniczyły również koordynatorki projektu Joanna Kurkiewicz oraz Olga Grabiwoda.

Pierwszy dzień wizyty upłynął na diagnozowaniu aktualnej sytuacji projektu. Rozmowy toczyły się wokół oczekiwań i problemów na które natrafiają organizatorki akcji. Był to też czas na opowiedzenie o dotychczasowych osiągnięciach akcji oraz związanych z tym możliwościami.

a_MG_8172

Następnego dnia Agata zaprezentowała projekty, które są dla niej inspiracją i które nawiązują tematyką do “Zapraszamy do stołu”. W drugiej części spotkania dziewczyny przedstawiły swoje pomysły na rozwój akcji i przedyskutowały je w grupie.

Wizyta Agaty pozwoliła organizatorkom akcji przyjrzeć się jej z dystansem oraz pomogła ustalić nowe cele działań. Praca z coachem, Agnieszką Pajączkowską, oraz Agatą Nowotny umożliwiła Pauli wytyczenie nowych kierunków działań. Trzymamy kciuki!