Anna Adamus-Krawczyk

szefowa działu organizacji w Polkowickim Centrum Kultury

Moja praca polega na…

Tworzeniu wydarzeń kulturalnych odbywających się na terenie Polkowic.

Zajmuję się tym, ponieważ…

Praca daje mi możliwość ciągłego podejmowania nowych wyzwań i sprawdzania siebie. Zadowolenie odbiorców naszych działań sprawia, że czuję się usatysfakcjonowana i mam poczucie, że moja praca jest ważna.

Moje największe zawodowe wyzwanie.

Staram się, aby każde organizowane przeze mnie wydarzenia były wyjątkowym i niepowtarzalnym wyzwaniem. Jeśli kiedyś zmienię podejście będzie to sygnał, że czas szukać innej pracy.

Wymarzona instytucja kultury to…

Taka, w której wszystkie działy pracują, aby osiągnąć jeden cel. Gdzie ludzie wzajemnie się inspirują, pomagają i wspierają.

Kobieta, która mnie inspiruje.

Nie mam jednego wzorca, jednej konkretnej osoby. Inspiracją są dla mnie kobiety, które spotykam codziennie – w pracy, rodzinie i życiu prywatnym. Te, które osiągnęły wiele w swoim życiu, ale również te, które podobnie jak ja są na początku drogi zawodowej. Nieważne w jakiej dziedzinie się realizują – ważne, że robią to, co kochają i są szczęśliwe. Liczy się przede wszystkim ich pasja.

Biogram

Anna Adamus-Krawczyk – absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowych studiów “Menedżer Kultury we współpracy regionów Unii Europejskiej”. Od dwóch lat współtworzy dział organizacji w Polkowickim Centrum Animacji.

Linki

Polkowickie Centrum Animacji

Anna Adamus-Krawczyk współpracuje z Anną Michalak.